O Nas

Jesteśmy zespołem osób zajmujących się organizowaniem wydarzeń medycznych w całej Polsce, i nie tylko...

Szczególna i niepowtarzalna specyfika rynku medyczno-farmaceutycznego spowodowała, że wyspecjalizowaliśmy się w tej wąskiej i bardzo prestiżowej dziedzinie.

Podejmując się od kilku do kilkunastu projektów rocznie jesteśmy w stanie połączyć trzy siły: wieloletnie doświadczenie, wiedzę i orientację w zmieniających się realiach i trendach rynku medycznego wraz z osobistym zaangażowaniem.

Naszym celem jest takie zorganizowanie wydarzenia medycznego, aby Uczestnik wydarzenia, mógł w pełni skorzystać z dostępu do oferowanej najnowocześniejszej wiedzy medycznej, z możliwości uzyskania informacji o wynikach przeprowadzanych badan naukowych w Polsce i na świecie, mieć możliwość przedyskutowania w gronie Wybitnych Fachowców trudnych przypadków, jakie napotyka w swojej codziennej pracy.

Wnosimy innowacje, talent i kreatywność w każdym aspekcie procesu planowania wydarzenia medycznego. W trakcie wydarzenia tworzymy odprężoną, lecz pewną siebie atmosferę, wynikającą z niewymuszonego profesjonalizmu, gdzie nic nie jest zbyt wielkim problemem.

Naszym klientem są Towarzystwa Medyczne, dla których organizujemy zjazdy, kongresy, sympozja, konferencje i warsztaty.

Do współpracy zapraszamy wiodące firmy farmaceutyczne, będące liderami rynku w wybranych specjalnościach. Naszymi partnerami są firmy działające w obszarze badan nad rozwojem technologii, aparatury medycznej i biotechnologii. Zapraszamy również znane i szanowane wydawnictwa medyczne.